Paslaugos

Konsultacija

Suprantu , kaip klientams sudėtingai gali atrodyti aplinkos tvarkymo, planavimo darbai, apželdinimo projektai. Ypač, kai statotes naujus ar rekonstruojatės senus namus ir viskas atrodo "chaotiškai“. Tad, visada rekomenduoju pirminę konsultaciją, kurios metu aptariame esamą situaciją, patariu klientams augalų priežiūros ir trąšų naudojimo, problemų sprendimo klausimais . Konsultacijos metu nubraižomas eskizas*.

*eskizas tai preliminarūs brėžiniai, dažniausiai braižomi ranka. Jame nurodomos galimos zonos, galimi "akcentiniai" augalai, rekomendacijos.

Konsultacijos kaina 100€ /h *.

*Kaina galioja Vilniaus miesto ribose. Pageidaujant atvykti i raj. ar i kitus Lietuvos regionus, kaina derinama individualiai.

3D Vizualizacija

3D vizualizacija yra informacijos ar objektų pavaizdavimo procesas trimatėje erdvėje. Ji naudoja tris dimensijas - ilgį, plotį ir aukštį . Tai labai galinga priemonė, kuri leidžia sukurti realų kraštovaizdį. Šiame etape sukuriami teritorijos reljefo, augalijos, vandens telkiniai ir kitos svarbios ypatybės. Šis procesas padeda klientui suprasti, kaip atrodys galutinė kiemo aplinka, ir priimti sprendimus dėl įvairių elementų, tokių kaip augalijos, takai, terasos, laiptai, šaltiniai ir t.t.

Kaina nuo 300 € *.

*paslaugos kaina priklauso nuo sklypo dydžio , sudėtingumo.

Projektavimas

Kiemo dizaino projektas yra planas ir brėžinys, kuris apibrėžia, kaip bus sutvarkyta išorinė teritorija aplink jūsų namą arba pastatą. Šis projektas apima įvairius dizaino elementus, tokius kaip: dendrologinis planas, kietųjų dangų (takai, laiptai, terasos) planas, apšvietimo planas, lauko baldai ir kt., ir jų išdėstymą, kad būtų sukurtas estetiškai patrauklus ir funkcionalus kiemas. Projektas susideda iš daug sudedamųjų dalių.

Kaina nuo 500 *.

*Kaina individuali ir priklauso nuo daug sudedmųjų dalių.